ADALET ARAYIŞINIZDA YALNIZ DEĞİLSİNİZ

SİTE KULLANIM KOŞULLARI

1- Bu web sitesinde yayınlanan tüm bilgi, belge, karar,mevzuat ve makaleler Avukatlık Meslek Kurallarına uygun olarak düzenlenmiştir; reklam amaçlı kullanılamaz.

2- Tüm içeriğiyle birlikte bu web sitesinin mülkiyet hakkı Avukat Ferda Çalgın’a aittir. Site sahibinin sitede yayınladığı yazı, makale ve sair her türlü mesleki çalışma alıntılandığı işbu site adresi ve yazarının ismi belirtilmek suretiyle mesleki faaliyet kapsamında kısmen kullanılabilir; ancak sahibinin yazılı izin olmaksızın  ticari dağıtım amaçlı kullanılamaz.

3- Bu sitede paylaşılan bilgi, belge, karar, mevzuat ve makaleler bilgi verme amaçlı olup; güncelliği konusunda her hangi bir taahhütte bulunulmuş değildir. Bu nedenle ziyaretçiler yasal sorunlarında Türkiye Barolar Birliğine kayıtlı bir avukattan profesyonel yasal danışmanlık almaksızın, salt sitedeki bilgilerle hareket etmemelidirler. Aksi halde tüm sorumluluk kendilerine ait olup; tarafımızca hiçbir sorumluluk ve yükümlülük kabul edilmeyecektir.

4- Bu sitede paylaşılan bilgiler geneldir, ziyaretçilerin yasal danışmanlık alması olarak yorumlanamaz. Her ne şekilde olursa olsun ofisimizle iletişime geçilmiş olması yasal-yazılı vekalet ilişkisi kurulmaksızın avukat-müvekkil ilişkisi doğurmaz. Yazılı ve sözlü danışma ve mütalaa talepleri ücrete tabi olup; anılan kapsamda değerlendirilir.

5- Bu web sitesinin tüm ziyaretçileri, yukarıda yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.